.::. Firma Profili .::.

FABA Faba Dış Tic.Plastik Otom. San.Ltd.Şti; Pvc boru imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri ilişkilerinin 'satışa kadar' değil, özellikle 'satıştan sonra' başladığını bilen, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız bizlere referans olan siz müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır.

Büsan Organize sanayi bölgesindeki fabrikamızda ürettiği Pvc dalgıç pompa kolon boruları ve Pvc Sondaj borularını ülkemizin dört bir köşesine pazarlanmaktadır.

Ülkemizin yanında, yurt dışında pazar çalışmaları neticesinde, Irak, İran, Fas, Cezayir, Libya, Tunus, Kıbrıs, Nijerya, Bosna Hersek, Azerbeycan, Kazakistan, Özbekistan ve Türkmenistan’a pazarlanmaktadır.

Başarılarımızda, daimi pazar araştırması ve geliştirilmesinin yanı sıra zamanında ürün teslimatı da önemli bir yer tutmaktadır.

Amacımız; Faba markasını ve kalitesi tüm Dünya'ya duyurmak, ihracat kapasitemizi de artırırken hiç bir zaman ürün kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla vaz geçmemektir.

Vizyon; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

 

Faba Dış Tic.Plastik Otom. San.Ltd.Şti

Yönetim Kurulu Başkanlığı